Koszyk

Wtryskiwacz Fenix 1cyl

Wtryskiwacze
70 PLN(brutto)

Dostępność : Produkt dostępny

Producent : KME

Symbol : 871000010


Zastosowanie:

  • sekwencyjny wtrysk gazu

Skład zestawu:

  • wtryskiwacz FENIX 1cyl
  • dysza kalibracyjna
  • króciec do kolektora

Wtryskiwacze FENIX dostępne są w wersji do pojedynczego montażu oraz zespolone w listwy 2,3 i 4-cylindrowe. Wkręcana dysza kalibracyjna umożliwia płynną regulację przepływu gazu. Wydajności wtryskiwacza (od 20 do 60 KM na cylinder).


Cena dotyczy 1 szt. wtryskiwacza pojedynczego 


 


auto gaz kraków autoNAgaz.net profesjonalne instalacje LPG
 


              Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to szczególnie istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.  W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów i równocześnie zadbała o  dobór odpowiednich materiałów. Produkt zawiera uszczelnienia z mieszanek fluorokauczukowych (FKM) oraz nowoczesne fluoropolimerowe powłoki ślizgowe (non-stick i anti-freeze), które sprawiają, że jest on wyjątkowo odporny na zanieczyszczenia paliwa i niskie temperatury. Wtryskiwacz wyposażony jest w standardowe złącze 2-pin Superseal.
 


 

auto gaz kraków autoNAgaz.net profesjonalne instalacje LPG


Do montażu wtryskiwaczy FENIX można zastosować zarówno rozdzielacze, jak i dedykowane kolanka oraz trójniki. Jest to duże ułatwienie dla montażysty, powala to bowiem na swobodny montaż wtryskiwacza również w trudno dostępnych miejscach.

auto gaz kraków autoNAgaz.net profesjonalne instalacje LPG


Tabela przedstawia wartości doboru średnicy dysz wtryskiwacza w zależności od mocy przypadającej na jeden cylinder. Wartości doboru średnicy dysz są orientacyjne i są sugerowane. W niektórych przypadkach muszą być skorygowane do konkretnego silnika i ustawień systemu.

DOBÓR ŚREDNICY DYSZ WTRYSKIWACZYauto gaz kraków autoNAgaz.net profesjonalne instalacje LPG auto gaz kraków autoNAgaz.net profesjonalne instalacje LPG

Zaleca się stosowanie wtryskiwaczy wraz z dyszami.

źródło: kme.eu


wróć do Strona Główna

Brak opinii do tego produktu.

Formularz dodawania opinii


Oceń produkt
Czy polecasz produkt ?
     
Opinie podlegają weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia opinii, które zawierają wylgarne słownictwo, teksty reklamowe lub wypowiedzi nie związane z ocenianym produktem.