Koszyk

WTRYSKIWACZ KME FENIX 3 CYL

sklep
230.00 PLN(brutto)

Dostępność : Produkt dostępny

Producent : KME

Symbol : 872000126

Czas wysyłki:24h


Zastosowanie:

  • Instalacje sekwencyjne

Skład zestawu:

  • Listwa wtryskowa KME FENIX
  • Dysze kalibracyjne listwy wtryskowej
  • Dysze kolektora ssącego
  • Króciec dolotowy
  • Zaślepka dodatkowego wyjścia.

 Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to szczególnie istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.  W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów i równocześnie zadbała o  dobór odpowiednich materiałów. Produkt zawiera uszczelnienia z mieszanek fluorokauczukowych (FKM) oraz nowoczesne fluoropolimerowe powłoki ślizgowe (non-stick i anti-freeze), które sprawiają, że jest on wyjątkowo odporny na zanieczyszczenia paliwa i niskie temperatury. Wtryskiwacz wyposażony jest w standardowe złącze 2-pin Superseal.
 


 

auto gaz kraków autoNAgaz.net profesjonalne instalacje LPG


Tabela przedstawia wartości doboru średnicy dysz wtryskiwacza w zależności od mocy przypadającej na jeden cylinder. Wartości doboru średnicy dysz są orientacyjne i są sugerowane. W niektórych przypadkach muszą być skorygowane do konkretnego silnika i ustawień systemu.

DOBÓR ŚREDNICY DYSZ WTRYSKIWACZY
auto gaz kraków autoNAgaz.net profesjonalne instalacje LPG
auto gaz kraków autoNAgaz.net profesjonalne instalacje LPG

Zaleca się stosowanie wtryskiwaczy wraz z dyszami.

Brak opinii do tego produktu.

Formularz dodawania opinii


Oceń produkt
Czy polecasz produkt ?
     
Opinie podlegają weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia opinii, które zawierają wylgarne słownictwo, teksty reklamowe lub wypowiedzi nie związane z ocenianym produktem.