Wtryskiwacz Fenix


auto gaz kraków autoNAgaz.net profesjonalne instalacje LPG
 


              Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to szczególnie istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.  W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów i równocześnie zadbała o  dobór odpowiednich materiałów. Produkt zawiera uszczelnienia z mieszanek fluorokauczukowych (FKM) oraz nowoczesne fluoropolimerowe powłoki ślizgowe (non-stick i anti-freeze), które sprawiają, że jest on wyjątkowo odporny na zanieczyszczenia paliwa i niskie temperatury. Wtryskiwacz wyposażony jest w standardowe złącze 2-pin Superseal.
 


 

auto gaz kraków autoNAgaz.net profesjonalne instalacje LPG


Do montażu wtryskiwaczy FENIX można zastosować zarówno rozdzielacze, jak i dedykowane kolanka oraz trójniki. Jest to duże ułatwienie dla montażysty, powala to bowiem na swobodny montaż wtryskiwacza również w trudno dostępnych miejscach.

auto gaz kraków autoNAgaz.net profesjonalne instalacje LPG


Tabela przedstawia wartości doboru średnicy dysz wtryskiwacza w zależności od mocy przypadającej na jeden cylinder. Wartości doboru średnicy dysz są orientacyjne i są sugerowane. W niektórych przypadkach muszą być skorygowane do konkretnego silnika i ustawień systemu.

DOBÓR ŚREDNICY DYSZ WTRYSKIWACZYauto gaz kraków autoNAgaz.net profesjonalne instalacje LPG auto gaz kraków autoNAgaz.net profesjonalne instalacje LPG

Zaleca się stosowanie wtryskiwaczy wraz z dyszami.

źródło: kme.eu


wróć do Strona Główna